Закарпатська обл., смт Солотвино, вул. І. Крянге +38 (097) 450 76 58 / +38 (096) 858 8030

Про нас

 

База відпочинку АСТОРІЯ гармонійно поєднує блага цивілізації і дари природи, що дозволяє зробити відпочинок особливо розкішним. Комфорт і єднання з навколишнім середовищем вам забезпечені!
Найперше, що приводить у захват наших гостей — найчистіше повітря і місцеві пейзажі. Люди, що приїхали з мегаполісів, відпочивають тут душею і тілом, відновлюють сили. Наприкінці своєї відпустки вони відзначають, що енергії стало набагато більше, світ наситився яскравими фарбами, і взагалі життя прекрасне. Хочете і ви повернути свою бутність в інше русло — більш цікаве і захоплююче? Тоді ласкаво просимо в «Асторія» — в Солотвино.

Своїм гостям ми гарантуємо:
веселе проведення часу;
оздоровлення;
100% -й комфорт;
масу яскравих вражень.

Окрім переваг інфраструктури, власники бази пишаються її атмосферою. Гостей тут зустрічають з особливою турботою та дбають про те, аби на території було тихо й затишно. Вночі тут не лунає гучна музика, адже в «Асторії» дбають, щоб клієнти, які приїхали відпочити й оздоровитися, могли це зробити з максимальним комфортом.
Є зручний паркувальний майданчик. Вам не доведеться переживати, куди подіти власне авто. На території розташовані комфортні альтанки. Усе сприяє тому, аби ви почувалися спокійно та впевнено.

Асторія — там, де добре відпочивати.
Свіже повітря, тиша і приємна атмосфера цього місця дозволять вам забути про метушню, а також допоможуть знову набратись сил після обтяжливий робочих буднів.

Кожен з нас, перед тим як їхати на відпочинок, довго і нудно вибирає місце, щоб було і недорого, і недалеко. Курорт Солотвино влітку приймає багато туристів як з України. Адже це унікальне місце, де лікуються за допомогою солоних озер. Пропонуємо, відпочиваючи в Солотвино, вибрати для проживання Асторія, яка розташована у центральній частині курорту у районі солоних озер.
Ласкаво просимо!